10 atrakcji dla dzieci w Jantarze

Jantar to piękna nadmorska miejscowość, która co roku przyciąga do siebie setki turystów, którzy zainteresowani są pięknymi widokami, jakie można tam zaobserwować.

Ale to również miejsce wielu wspaniałych atrakcji dla tych najmłodszych.

Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z najlepszymi z nich, by jeszcze bardziej zachęcić na wizytę w tym właśnie miejscu.

1. Mini ZOO

To pierwsze z miejsc wartych zobaczenia przez najmłodszych. Każde dziecko kochające zwierzątka, bezapelacyjnie od razu zauroczy się tym właśnie miejscem. To prawdziwa kopalnia wielu gatunków ptaków i zwierząt, które można podziwiać godzinami.

2. Ośrodek jeździecki

A dokładniej mówiąc, Buffalo Bill. To wspaniałe dla najmłodszych, gdyż będą mogli pojeździć na pięknych koniach, jak i również kucykach, co będzie dla nich na pewno niezapomnianym przeżyciem, którym będą się chwalić przez długi czas.

3. Wioska indiańska

Kolejna z atrakcji, która robi na najmłodszych ogromne wrażenie. Znajdując się tam, można przebrać się za Indian, jak i również podziwiać wiele fantastycznych animacji przygotowanych przez pracowników tego miejsca. To kolejna z tych rzeczy, jaka na pewno zostanie w ich głowach na bardzo długi okres czasu.

4. Park linowy

To zdecydowanie bardziej aktywny typ atrakcji. Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie, ale jak i również na doskonaleniu swoich umiejętności. Pewne jest to, że nie wyjdą z tego parku przez bardzo długi czas.

5. Wesołe miasteczko

Znajduje się ono w położonej niedaleko Krynicy, ale jest to dla najmłodszych prawdziwy raj. Kolejki, zjeżdżalnie i inne fantastyczne atrakcje zapewnią im rozrywkę na wiele długich godzin.

6. Trasy rowerowe

Również młodzi pasjonaci spędzania czasu na rowerze znajdą tu coś dla siebie. Można tu wybrać wiele interesujących tras, które pełne są pięknych widoków, dzięki którym jazda na rowerze, jest jeszcze przyjemniejsza.

7. Morski Aquapark

Miejsce to nazywane jest również Piracką Zatoką i jest jednocześnie jedynym takim miejscem w Polsce. Najmłodsi mają tu możliwość zjeżdżania ze wspaniałych zjeżdżalni do wody, jak i również będą mogły spędzać czas na trampolinach.

8. Plaża

To miejsce dla całej rodziny, ale najmłodsi na pewno będą tu wręcz szaleć. Tworzenie zamków z piasku, fortec, czy też innych ciekawych budowli, to tylko cząstka ich aktywności w owym miejscu.

9. Podróż koleją wąskotorową

To idealna atrakcja dla wszystkich milusińskich, których fascynują pociągi. Podróż takim pociągiem wśród pięknych widoków to coś, czego bardzo długo nie zapomną.

10. Muzeum Bursztynnictwa

To idealne miejsce dla dzieci nie tylko do zwiedzania, ale przede wszystkim do nauki, gdyż mogą tam poznać historie bursztynowego szlaku i wielu innych ciekawych rzeczy związanych z tym tematem.

4.5/5 - (liczba ocen: 2)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.